Володимир Гриценко і команда Полтавської міської організації ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ влаштували свято для хворих дітей

15675927_249194555493906_5389428235438558509_o

До Дня Святого Миколая діти які знаходяться на стаціонарному лікуванні в дитячому відділенні Полтавського обласного клінічного протитуберкульозного диспансера отримали подарунки від ОППОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.
Голова міської парторганізації Володимир Гриценко разом із заступником Станіславом Ставицьким вручили солодкі подарунки дітям, привітали їх із Днем Святого Миколая, побажали скорішого одужання, а батькам — терпіння та здоров’я.
«Ці діти, як ніхто інший, чекають на подарунки. Сьогодні ми, дорослі, зобов’язані робити все від нас залежне для того, щоб діти відчували підтримку. Чужих дітей не буває, тим більше коли мова йде про хворих. Цих дітей особливо хотілось порадувати», — відмітив Володимир Гриценко.
У свою чергу одна із ініціаторів свята Переверзова Марина подякувала політикам за подарунки і теплі слова.
«Мені приємно, що є політики в нашому місті, яких не треба просити про підтримку, для яких піклування про дітей не черговий лозунг, а перш за все обов’язок. Ми звертались до багатьох партій, депутатів, але приїхали тільки Гриценко із Ставицьким. Сподіваюсь, вони і надалі будуть підтримувати з пацієнтами лікарні теплі стосунки», — сказала Переверзова.