ОЛЕГ САЗОНОВ: ОПОЗИЦІЯ ВИМАГАЄ ВРЯТУВАТИ ДЕРЖАВУ

Сазонов


Правляча
верхівка повинна зайнятись виконанням своїх безпосередніх обов’язків — захистом своїх громадян, а не вправлятися в демагогії

Глибока, проникаюча у всі сфери людського життя криза, лише поглиблюється, прирікаючи людей на жалюгідне існування.

— Ми, команда «Опозиційного блоку» вимагаємо від влади невідкладних заходів, щоб цьому запобігти,- заявив голова обласної організації «Опозиційний блок» Олег Сазонов.

– Влада в першу чергу повинна захистити своїх громадян від зовнішніх і внутрішніх загроз. По-друге, стабілізувати фінансово-економічну і промислово-виробничу ситуацію в країні. Відродити належний рівень економічного розвитку (створювати робочі місця, зупинити ріст цін та процес девальвації гривні, підвищити пенсії та зарплати з урахуванням інфляції). Це надзвичайно важливе питання для Полтавщини, адже ми маємо потужний промисловий кущ на півдні області. Це гіганти промисловості міста Кременчук, які дають тисячі робочих місць і мільйони гривень економіці області. І які, через політичні авантюри втрачають ринки збуту. По-третє, забезпечити виборцям їх право вільно обирати і бути обраними. Створити рівні умови, як для правлячої коаліції так і для опозиції. Людям треба дати можливість обирати ту політичну силу, якій вони довіряють, а не ту, якій закон дає фору.

«Опозиційний блок» вимагає врятувати державу, в якій усім нам жити.